Šajā lapā tiek lietotas sīkdatnes (cookies), lai sniegtu Jums iespējami labāko pārlūkošanas pieredzi. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka tiek lietotas sīkdatnes (cookies).

Preces atgriešana

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā nosaka 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”. Likums nosaka, ka:

  • Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam.
  • Pircējs, izmantojot šajos noteikumos minētās atteikuma tiesības, ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos. Tas nozīmē, ja prece un/vai tās iepakojums ir bojāts, pārdevējs var izmantot tiesības atteikt naudas atgriešanu.
  • Preces atgriešanas izmaksas jāsedz pircējam (izņemot, ja atgriešanas iemesls ir preces defekts, vai prece neatbilst aprakstam).

Ja Jūs vēlaties atgriezt saņemto preci, lūdzam vispirms sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu info@playmax.lv , lai varam rast vispiemērotāko risinājumu.


Preci iespējams nosūtīt atpakaļ, vai nogādāt mūsu noliktavā sev izdevīgākajā veidā. Adrese: SIA playmax, Lakstīgalu iela 4A, Ventspils, LV-3601.

Vai arī nosūtīt uz Omniva pakomātu: Poruka ielas, Ventspils.