Šajā lapā tiek lietotas sīkdatnes (cookies), lai sniegtu Jums iespējami labāko pārlūkošanas pieredzi. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka tiek lietotas sīkdatnes (cookies).

Gudrais plastilīns - Magnēts

Gudrais plastilīns - Magnēts

Vēlies saņemt preci ārpus Latvijas?

 

Sazinies ar mums un saņem piedāvājumu

 

info@playmax.lv | +371 27766443

Bezmaksas piegāde uz Omniva

Ja pirkuma summa ir lielāka par 40 €

  • 7.00€

Pieejamie varianti

Gudrais plastilīns ar sīkām zaļām dzirkstelēm, nedaudz stingrs. Tas ir pietiekami spēcīgs, lai pēc magnētiskas uzlādes spētu pievilkt naglas vai papīra saspraudes. Šīs rotaļlietas neredzētais spēks jūs burtiski hipnotizēs.


Īpašā spēja: reaģē uz magnētisko lauku, magnetizējas

UZMANĪBU:
Komplektā ir iekļauts melnais ferīta magnēts. Labākam rezultātam iesakām iegādāties spēcīgu 12mm neodīma magnētu tikai par 2.00€


Daudzums: 60g

Gudrajam plastilīnam (Handgum, Thinking putty) piemīt unikālas fiziskās īpašības! Tas spēj atlēkt no grīdas kā kaučuka bumbiņa, bet tajā pašā laikā arī var saplīst sīkos gabaliņos kā porcelāns. To var izstiept tievu kā diegu, bet var arī pārplēst kā papīru. To var piepūst kā gaisa balonu, un tas veido ideālus nospiedumus no jebkādas virsmas.

Tas nelīp pie rokām, neizžūst, ilgstoši saglabā savas īpašības


Drošs bērniem no 5 gadu vecuma

Visi mūsu veikalā piedāvātie Tobar zīmola produkti ir droši bērniem, rūpīgi testēti, bez kaitīgiem piemaisījumiem un atbilst visām ES prasībām. Nepakļauj savu bērnu riskam pērkot nezināmas izcelsmes produktus!


Atslēgas vārdi: Gudrais plastilīns, thinking putty

Loading...