Šajā lapā tiek lietotas sīkdatnes (cookies), lai sniegtu Jums iespējami labāko pārlūkošanas pieredzi. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka tiek lietotas sīkdatnes (cookies).

Gudrais plastilīns "Zaļais hameleons"

Gudrais plastilīns "Zaļais hameleons"

Vēlies saņemt preci ārpus Latvijas?

 

Sazinies ar mums un saņem piedāvājumu

 

info@playmax.lv | +371 27766443

Bezmaksas piegāde uz Omniva

Ja pirkuma summa ir lielāka par 40 €

  • 13.90€

Neredzams kā hameleons džungļos, no roku pieskārieniem šis tropiski sulīgi zaļais plastilīns pārvēršas fluorescencējoši dzeltenā.

Īpašā spēja: maina krāsu atkarībā no temperatūras

Daudzums: 80g

Gudrajam plastilīnam (Handgum, Thinking putty) piemīt unikālas fiziskās īpašības! Tas spēj atlēkt no grīdas kā kaučuka bumbiņa, bet tajā pašā laikā arī var saplīst sīkos gabaliņos kā porcelāns. To var izstiept tievu kā diegu, bet var arī pārplēst kā papīru. To var piepūst kā gaisa balonu, un tas veido ideālus nospiedumus no jebkādas virsmas.

  •     Augstas kvalitātes produkts, ražots ASV
  •     Nelīp pie rokām, neizžūst, ilgstoši saglabā savas īpašības
  •     Drošs bērniem no 3 gadu vecuma


Bērniem – zinātniskai izpētei un mākslai! Pieaugušajiem – līdzeklis, lai atbrīvotos no stresa!

"Gudro plastilīnu" izgudroja Amerikā, Nevadas štatā 1929. gadā. Jaunais amerikāņu zinātnieks pētīja gumijas polimēru sintezēšanu. Tieši tā, pavisam nejauši, radās gabaliņš staipīga plastilīna, kas tik ļoti iepatikās viņa trīs gadus vecajam dēlam, ka mūsu varonis turpināja eksperimentus un radīja rozā, pēc tam zilu, bet vēlāk zaļu "Gudro plastilīnu". Šobrīd jau pieejami vairāki desmiti dažādu krāsu variāciju.


Atslēgas vārdi: Gudrais plastilīns, thinking putty

Loading...