Šajā lapā tiek lietotas sīkdatnes (cookies), lai sniegtu Jums iespējami labāko pārlūkošanas pieredzi. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka tiek lietotas sīkdatnes (cookies).

Neocube - Classic, Neokubs 5mm x 216

Neocube - Classic, Neokubs 5mm x 216

Bezmaksas piegāde uz Omniva

Ja pirkuma summa ir lielāka par 40 €

 

Piegādes laiks 1-2 darba dienas pēc rēķina apmaksas.

  • Modelis: 0080001
  • Pieejamība: 5
  • 16.80€

Pieejamie varianti

Neocube - tā ir viena no mūsdienu stilīgākajām un mīlētākajām prāta un relaksācijas spēlēm, kas patiks gan lielam, gan mazam, gan vīrietim, gan sievietei.

Īpašais piedāvājums - pērkot NeoCube komplektu dāvanā saņem 6 krāsainas NeoCube lodītes.

Specifikācija

  • Pārklājums: niķelis
  • Lodīšu skaits: 216 + 6
  • Lodītes diametrs: 5mm
  • Magnētiskais spēks: N35
  • Komplektā ietilpst metāla kārba.


Uzmanību! Neocube nav paredzēts, kā rotaļlieta bērniem. Vairāku lodīšu norīšana var būt bīstama veselībai. Nav ieteicams bērniem, kas jaunāki par 14 gadiem.

Klasiskais Neocube sastāv no 216 atsevišķām sfēriskām metāla lodītēm, kurām piemīt pārsteidzoši spēcīgs magnētisks spēks.
Mēs piedāvājam Neocube lodītes ar 5mm diametru (kopējais kuba izmērs 3x3x3cm), kas ir optimālais izmērs, lai Neocube ērti iegultu rokā un ar to varētu izveidot visdažādākās figūras.

Neparastās Neocube īpašības ļauj tā lietotājam attīstīt telpisko domāšanu, kreativitāti un palīdz novērst domas no ikdienas raizēm, līdz ar to noņemt stresu.

Padomi lietošanai:

  • Lai saglabātu lodītes ilgāk spodras, nevajadzētu ļaut tām nonākt saskarē ar putekļiem, smiltīm un citiem sīkiem netīrumiem. Magnētisma izraisītās berzes rezultātā lodīšu apvalks var tikt saskrāpēts.
  • Pēc lietošanas vēlams Neokubu uzglabāt kārbiņā.


Neodīms ir pieskaitāms tā saucamajiem retzemju metāliem. Tas ir ļoti īpašs un vērtīgs materiāls, kas kombinācijā ar dzelzi un boru veido pasaules spēcīgākos permanentos mangnētus. Tipisko magnētu sudraboto nokrāsu veido niķelis-varš-niķelis pārkājums. Neodīma magnētu lielākās priekšrocības ir mazajam izmēram netipiski lielais spēks, izmēru daudzveidība, kā arī magnētiskā spēka noturība.

Uzmanību!

Darbā ar magnētiem ievēro drošību!

 

- Magnēts nav paredzēts, kā rotaļlieta bērniem. Magnēta norīšana var būt bīstama veselībai;

- Magnēti jāuzglabā bērniem nepieejamā vietā;

- Strādājot ar vairākiem šādiem magnētiem jāievēro rūpība, iespējams savainošanās risks;

- Savienojoties lielā ātrumā, tie var saplaisāt;

- Neodīma magnēti var zaudēt spēku, ja tie tiek karsēti virs 80° C;

- Magnēti jātur drošā attālumā no elektroniskām ierīcēm, bankas un citām kartēm, skaitītājiem.

*Magnēta spēks kg tiek aprēķināts izmantojot speciālu mērierīci. Magnēts tiek novietots starp 2 horizontālām tērauda plāksnēm, tad tās tiek vilktas perpendikulāri magnēta poliem, katra uz savu pusi. Plāksnēm atraujoties, tiek iegūts magnēta spēks kg. Jāņem vērā, ka, ja vilkmes spēks nedarbosies perpendikulāri, magnēta spēks proporcionāli samazināsies. Tas pats attiecas arī uz metālu. Jo tas būs biezāks, jo magnēts stiprāk turēsies.

Atsauksmes

Vienmēr ātra iepirkšanās! Ātra piegāde, preces saņēmu Omniva pakomātā. Patīkama komunikācija. Esmu ļoti apmierināta gan ar precēm, gan ar e-veikalu. Paldies!

 

Super ātra piegāde un saziņa ar klientu.Priecājos par sadarbību

 

Super magnētu izvēle! Ātra piegāde un jauka apkalpošana. Paldies!

 

Neatkarīgas atsauksmes par mums vari atrast:

salidzini.lv

kurpirkt.lv

facebook.com

google.lv

Atslēgas vārdi: Neocube, neokubs

Loading...