Šajā lapā tiek lietotas sīkdatnes (cookies), lai sniegtu Jums iespējami labāko pārlūkošanas pieredzi. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka tiek lietotas sīkdatnes (cookies).

Piegāde

Izsūtam paciņu tai pašā dienā, ja apmaksa veikta līdz plkst. 10:30


Bezmaksas piegāde visā Latvijā pirkumiem virs 80.00 €


Šobrīd pieejami sekojoši piegādes varianti:
Saņemt preci noliktavā: Lakstīgalu 4A, Ventspilī - bez maksas.
OMNIVA pakomāti, cena 2.50€, pirkumiem virs 40.00 € bez maksas.

  Preci izsūtīsim 1 darba dienas laikā pēc naudas saņemšanas mūsu kontā. Piegādes laiks pēc nosūtīšanas ir 1-2 darba dienas. Kad sūtījums būs Jūsu norādītajā pakomātā, saņemsiet īsziņu ar kodu un varēsiet doties tam pakaļ.

  Sīkāka informācija un sūtījumu izsekošana Omniva mājaslapā omniva.lv.
  Latvijas pasta nodaļā, cena 3.00 €

  Preci izsūtīsim 1 darba dienas laikā pēc naudas saņemšanas mūsu kontā. Piegādes laiks pēc nosūtīšanas ir aptuveni 2 darba dienas.

  Kad sūtījums būs Jūsu pasta nodaļā, saņemsiet uzaicinājumu doties tam pakaļ.
  Piegāde ar kurjeru, cena 4.90 €

  Preci izsūtīsim 1 darba dienas laikā pēc naudas saņemšanas mūsu kontā. Piegādes laiks pēc nosūtīšanas ir 1-2 darba dienas.

  Sīkāka informācija un sūtījumu izsekošana Omniva mājaslapā omniva.lv.
  Autopasts - piegāde uz centrālo autoostu, cena 4.25 €

  Šobrīd pieejams sūtījumiem uz Rīgu. Ja pasūtījuma apmaksa veikta līdz plkst. 10:30, piegāde uz autoostu tās pašas darba dienas vakarā.
  Lūdzam ņemt vērā! Ja veiksiet pārskaitījumu no Swedbank, naudu saņemsim uzreiz un preci varēsim nosūtīt, iespējams, tai pašā dienā. Ja pārskaitījumu veiksiet no citas bankas, tas var ilgt vairākas dienas. Tādējādi kopējais laiks no pasūtījuma veikšanas līdz preču saņemšanai būs ilgāks. Šobrīd nepiedāvājam iespēju veikt apmaksu pie preču saņemšans skaidrā naudā, tāpēc arī šajā gadījumā veiksim piegādi tikai pēc naudas saņemšanas mūsu kontā.


  Loading...